ТЕРАПІЯ

Ветеринарна терапія — це діагностика і лікування захворювань тварин без хірургічного втручання. З вашим вихованцем щось не так: млявий, погано їсть, кашляє, чхає — захворів, або у вас просто з’явилися якісь питання, пов’язані з його здоров’ям і змістом — вам допоможе ветеринарний лікар — терапевт.

У нашій клініці ведуть прийом кваліфіковані лікарі загальної практики (терапевти), а також, є все необхідне обладнання для діагностики та лікування різних патологічних станів тварин.

Хвороба може застати нас зненацька, особливо, в разі, коли хворіють домашні вихованці. На жаль, вони не можуть розповісти, що сталося, де болить і як їм допомогти.

Симптоми, з виявленням яких необхідно звернутися до терапевта

піднялася температура (вище 39,5 С),
поганий апетит або повна відмова від їжі,
почалася багаторазова діарея (пронос), більше 2-3 разів на день,
часта блювота (частіше 3 разів на день) або позиви на блювоту,
підвищена спрага,
втрата ваги,
кров у сечі, калі, блювотних масах
часте сечовипускання малими порціями або повна затримка сечі 12 і більше годин

млявість, підвищена стомлюваність,
зміна кольору шкіри і / або слизових оболонок ротової порожнини, язика, склер (блідість, жовтушність, синюшність),
різні болі / коліки,
різке збільшення обсягу живота,
слинотеча (солевація),
респіраторні симптоми (чхання, задишка, кашель, сльозотеча, виділення з носа)
судомні або епілептичні припадки і т.д.

Важливо!

Ви не повинні залишати кабінет лікаря, якщо Вам щось не зрозуміло або залишилися питання щодо стану вашого вихованця, можливих ускладнень, призначеного лікування, для чого і як давати ті чи інші препарати і т.д.

Елена Васильевна Марчук

Ветеринарний лікар, нефролог

Провідний спеціаліст широкого профілю, з 10 річним досвідом роботи, і вузькою спеціалізацією Ветеринарний лікар нефролог

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Вартість послуг

Перинний прийом

0000грн.

  
  
  
  
  
  

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!