ТЕРАПІЯ

Ветеринарна терапія – це діагностика і лікування захворювань тварин без хірургічного втручання. Якщо з вашим вихованцем щось не так: млявий, погано їсть, кашляє, чхає, або у вас просто з’явилися питання, пов’язані з його здоров’ям – вам допоможе ветеринарний лікар-терапевт.

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Терапевтичний огляд включає в себе детальний фізичний огляд та збір історії хвороби пацієнта. Під час фізичного огляду наші терапевти приділяють увагу різним аспектам, включаючи стан здоров’я, поведінку, фізіологічні показники: пульс, температура тіла, стан шкіри та інші параметри.

Якщо в процесі огляду виникають певні питання або виявляються певні паталогії, наші фахівці можуть призначити додаткові обстеження, такі як вимірювання кров’яного тиску, аналізи крові, обстеження на ультразвуковому апараті, рентгенографію і багато інших методів дослідження, які ви можете пройти одразу ж у нашому Центрі.

Симптоми, з виявленням яких необхідно звернутися до терапевта

піднялася температура (вище 39,5 С),
поганий апетит або повна відмова від їжі,
почалася діарея (пронос) більше 2-3 разів на день,
блювота (частіше 3 разів на день) або позиви на блювоту,
підвищена спрага,
втрата ваги,
кров у сечі, калі, блювотних масах
часте сечовипускання малими порціями або повна затримка сечі 12 і більше годин

млявість, підвищена стомлюваність,
зміна кольору шкіри і / або слизових оболонок ротової порожнини, язика, склер (блідість, жовтушність, синюшність),
біль
різке збільшення об'єму черева,
слинотеча
респіраторні симптоми (чихання, задишка, кашель, сльозотеча, виділення з носа)
судомні або епілептичні напади і т.д.

Галина Андріївна Фолюшняк

Лікар терапевт, лікар візуальної діагностики та має вузьку спеціалізацію- стоматологогія

Колись в дитинстві дуже мріяла лікувати тваринок, але з часом це забулось. Коли прийшов час обирати спеціальність, те, чим можна займатись все життя, вирішила все ж такипіти навчатись в НУБіП на факультет ветеринарної медицини.

В період навчання почала ходити до клініки  отримувати практичні знання.

Згодом, після закінчення університету, почала працювати лікарем і так вже близько 10 років постійно розвивається, вдосконалює свої навички , проходить практичні і теоретичні курси по вузьким спеціальностям та лікує пухнастиків

Маргарита Сергіївна Покропивна

Ветеринарний лікар-терапевт, інфекціоніст

Ще в 9 років твердо вирішила стати ветеринарним лікарем. З дитинства носила хворих голубів додому, підбирала пташенят, піклувалась про морських свинок. І все таки, після школи вступила в НУБіП України на спеціальність “Ветеринарна медицина”. 

По завершенню навчання почала працювати лікарем. Зокрема, лікарем стаціонару, черговим, а потім терапевтом. Постійно вдосконалює свої знання та навички на конференціях, прослуховує лекції. Інколи і сама читає лекції для студентів на кафедрі епізоотології НУБіП України.

Найбільша пристрасть ще зі студентських років – інфекційні хвороби собак та котів. Особливий інтерес викликає інфекційна патологія центральної нервової системи.

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Вартість послуг

 

 

Первинний прийом провідного терапевта500 грн
Повторний прийом провідного терапевта 400 грн
Консультація терапевта за результатами аналізів300 грн
  
  
  

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;