НЕВРОЛОГІЯ

Неврологія тварин стосується не тільки патологій нервової системи, але і їх профілактики. Ураження нервової системи можуть бути непомітні власникам, але бувають випадки, при яких відбувається блискавичний перебіг захворювання яке може розпізнати тільки лікар невролог

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Найчастіші ознаки наявності хвороб нервової системи у тварин:


Напади, судоми;
Загальна пригнічення або збудження;
Розширення або звуження зіниць;
Зменшення або посилення тактильної або больової чутливості шкіри;
Втрата, ослаблення або посилення рефлексів;
Часткова або повна втрата зору, слуху, нюху;
Тонічні або клонічні судоми;
Парези або паралічі;
Проблеми спорожнення сечового міхура, прямої кишки.

Ослаблення функції кори головного мозку може супроводжуватися появою різних патологічних станів:

спазмом кровоносних судин;
порушенням секреції і моторики шлунка і кишечника;
розладами чутливої ​​і рухової сфери;
порушенням функцій залоз внутрішньої секреції.

Шановні власники, якщо Ви відзначаєте незвичайну поведінку у свого улюбленця – судоми, апатію або сталася травма – негайно звертайтеся до ветеринарних фахівців.
Пам’ятайте, чим менше часу пройшло з прояву клінічних ознак хвороби, тим легше прогноз щодо захворювання і запорука успішного лікування!

Саталкін Сергій Костянтинович

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР, ОНКОЛОГ, ХІРУРГ, НЕВРОЛОГ

⭐️Освіту лікаря ветеринарної медицини здобув у Сумському національному аграрному університеті (1998-2003), де потім навчався на аспірантурі (кафедра анатомії, нормальної та патологічної фізіології), де паралельно викладав студентам предмет анатомії та фізіології.

⭐️з 2004 по 2006 рік працював над дисертацією на тему «Вплив цитостатичних препаратів на новоутворення молочних залоз у сук». З цього і почалося поглиблене вивчення та розвиток в онкології.

⭐️з 2001 року почав працювати у клініці «Хелс» м. Суми на посаді асистента ветеринарного лікаря, де вподальшому став лікарем та хірургом.

⭐️у 2016 році переїхав до Києва, де разом із колегами заснував Центер ветеринарної хірургії, онкології та інтенсивної терапії  «Зооакадемія», де працює і зараз на посаді головного лікаря, онколога, хірурга.

⭐️Лектор та постійний учасник українських конференцій, учасник міжнародних конференцій (Швейцарія, Польща…)

Чому ветеринарна медицина?

«З дитинства разом із дідусем, який за освітою також лікар ветеринарної медицини, їздили на ферми, де лікували сільськогосподарських тварин. Від того часу і з‘явився інтерес до праці з тваринами. Колись хотів стати інженером, але з математикою не склалось»

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Вартість послуг

Первинний огляд + консультація невролога

 

750 грн

Повторний огляд невролога

650 грн

Консультація за результатами аналізів 

300 грн

  
  
  
  
  
  
  
  
  

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;