ЧІПУВАННЯ

Чіпування собак і кішок — це засіб ідентифікації тварин. В єдину міжнародну базу даних вводяться всі відомості про вихованця і його власників

Переваги придбання електронного паспорта для собак і кішок за допомогою чіпування полягають у тому, що:

Ваш вихованець стає повноправним членом міжнародного товариства, що допоможе Вам безперешкодно долати кордони інших держав разом зі своїм улюбленцем.
Якщо Ви власник племінних собак і кішок, то це відмінна альтернатива клеймуванню (без болю і повтору процедури в разі потускнения клейма).
Якщо тварина загубилося, знайшли потрібно просто принести його в клініку, де всю інформацію про зникнення і її власника з'ясують через сканер.

Наша ветклиника йде в ногу з часом і постійно підвищує рівень сервісу і розширює сферу послуг, що надаються власникам тварин. Чіпування кішок, собак та інших тварин — одна з послуг, рекомендована нашими фахівцями для безпеки та вільного переміщення Ваших вихованців.

Елена Васильевна Марчук

Ветеринарний лікар, нефролог

Провідний спеціаліст широкого профілю, з 10 річним досвідом роботи, і вузькою спеціалізацією Ветеринарний лікар нефролог

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Вартість послуг

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!