НЕВІДКЛАДНА ХІРУРГІЯ

Невідкладна, або екстрена хірургія – галузь хірургії, спрямована на непланові екстрені втручання при життенебезпечних станах пацієнтів

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

У нашому ветеринарному центрі, є все необхідне для того, щоб прийняти екстреного пацієнта і провести невідкладне хірургічне втручання будь-якої складності:

стерильна операційна;
апарат ШВЛ;
наркозний апарат, інгаляційна анестезія;
обладнання для оксигенотерапії;
апарат для неінвазивного вимірювання артеріального тиску;
кардіомонітор;
коагулятор;
рентгенографічне обладнання;
обладнання для УЗД діагностики.

Особливість невідкладної хірургії – необхідність протягом короткого часу провести первинну діагностику і прийняти рішення про конкретну операцію на підставі неповного обстеження, щоб врятувати тварину. Тому для екстреної хірургії необхідна максимальна оснащеність клініки необхідним обладнанням.

Саталкін Сергій Костянтинович

Головний лікар, онколог, хірург

⭐️Освіту лікаря ветеринарної медицини здобув у Сумському національному аграрному університеті (1998-2003), де потім навчався на аспірантурі (кафедра анатомії, нормальної та патологічної фізіології), де паралельно викладав студентам предмет анатомії та фізіології.

⭐️з 2004 по 2006 рік працював над дисертацією на тему «Вплив цитостатичних препаратів на новоутворення молочних залоз у сук». З цього і почалося поглиблене вивчення та розвиток в онкології.

⭐️з 2001 року почав працювати у клініці «Хелс» м. Суми на посаді асистента ветеринарного лікаря, де вподальшому став лікарем та хірургом.

⭐️у 2016 році переїхав до Києва, де разом із колегами заснував Центер ветеринарної хірургії, онкології та інтенсивної терапії  «Зооакадемія», де працює і зараз на посаді головного лікаря, онколога, хірурга.

⭐️Лектор та постійний учасник українських конференцій, учасник міжнародних конференцій (Швейцарія, Польща…)

Чому ветеринарна медицина?

«З дитинства разом із дідусем, який за освітою також лікар ветеринарної медицини, їздили на ферми, де лікували сільськогосподарських тварин. Від того часу і з‘явився інтерес до праці з тваринами. Колись хотів стати інженером, але з математикою не склалось»

Найбільш часті ситуації, що вимагають невідкладного хірургічного втручання

Первинна хірургічна обробка ран
Екстрені операції на черевній порожнині
Витяг чужорідних предметів
Операції на грудній порожнині

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Вартість послуг
Перинний прийом лікаря хірурга650 грн.
Повторний прийом лікаря хірурга500 грн
  
  

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;