ОНКОЛОГІЯ

Пухлини у тварин — це новоутворення, клітини які прагнуть до нескінченного, безконтрольного поділу. Своєчасно виявлення пухлини з використанням обладнання, лабораторної діагностики дозволяє вилікувати тварину або істотно продовжити йому життя і поліпшити її якість.

Пухлини можуть зустрічатися як у собак і кішок, так і у інших видів тварин. Для прикладу — у щура пухлина на животі.

Доброякісні пухлини — це новоутворення в межах одного органу, клітини таких новоутворень схожі з клітинами нормальних органів-тканин, але порушена їх організація. Така пухлина не дає метастазів, зростає повільно.

Злоякісні пухлини — це новоутворення, в яких змінено структуру клітини і ця пухлина буде рости нескінченно, проростаючи в усі сторони, зачіпаючи сусідні органи і тканини на своєму шляху. Вона може переходити в метастастази, давати рецидиви після свого видалення, надавати токсичну дію на весь організм.

У тварин зустрічаються пухлини:

кісток;
шкіри;
кровотворних органів;
органів черевної порожнини;
грудної клітки;
репродуктивної системи і молочних залоз.

Майже будь-яку доброякісну пухлину можна видалити. Лікування злоякісних новоутворень може проводитися, як хірургічним шляхом, так і за допомогою хіміотерапії. Іноді ці два методи поєднують. Іноді якийсь метод при певному типі пухлин може бути не ефективний, або навіть протипоказаний, тут все вирішує лікар онколог.

Елена Васильевна Марчук

Ветеринарний лікар, нефролог

Провідний спеціаліст широкого профілю, з 10 річним досвідом роботи, і вузькою спеціалізацією Ветеринарний лікар нефролог

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Вартість послуг
Перинний прийом 0000грн.

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!