ОНКОЛОГІЯ

У відділенні онкології нашого Центру, ми спеціалізуємося на діагностиці, лікуванні та післяопераційному догляді пацієнтів із онкологічними захворюваннями. Наша висококваліфікований онколог, пропонує найсучасніші методи лікування, включаючи хіміотерапію, цитологічні дослідження та оперативне втручання. 

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Доброякісні пухлини – це новоутворення в межах одного органу, клітини таких новоутворень схожі з клітинами нормальних органів-тканин, але порушена їх організація. Така пухлина не дає метастазів, зростає повільно.

Злоякісні пухлини – це новоутворення, в яких змінено структуру клітини і ця пухлина буде рости нескінченно, проростаючи в усі сторони, зачіпаючи сусідні органи і тканини на своєму шляху. Вона може переходити в метастастази, давати рецидиви після свого видалення, надавати токсичну дію на весь організм.

У тварин зустрічаються пухлини:

кісток;
шкіри;
кровотворних органів;
органів черевної порожнини;
грудної клітки;
репродуктивної системи і молочних залоз.

Майже будь-яку доброякісну пухлину можна видалити. Лікування злоякісних новоутворень може проводитися, як хірургічним шляхом, так і за допомогою хіміотерапії. Іноді ці два методи поєднують. Іноді якийсь метод при певному типі пухлин може бути не ефективний, або навіть протипоказаний, тут все вирішує лікар онколог.

Саталкін Сергій Костянтинович

Головний лікар, онколог, хірург

⭐️Освіту лікаря ветеринарної медицини здобув у Сумському національному аграрному університеті (1998-2003), де потім навчався на аспірантурі (кафедра анатомії, нормальної та патологічної фізіології), де паралельно викладав студентам предмет анатомії та фізіології.

⭐️з 2004 по 2006 рік працював над дисертацією на тему «Вплив цитостатичних препаратів на новоутворення молочних залоз у сук». З цього і почалося поглиблене вивчення та розвиток в онкології.

⭐️з 2001 року почав працювати у клініці «Хелс» м. Суми на посаді асистента ветеринарного лікаря, де вподальшому став лікарем та хірургом.

⭐️у 2016 році переїхав до Києва, де разом із колегами заснував Центер ветеринарної хірургії, онкології та інтенсивної терапії  «Зооакадемія», де працює і зараз на посаді головного лікаря, онколога, хірурга.

⭐️Лектор та постійний учасник українських конференцій, учасник міжнародних конференцій (Швейцарія, Польща…)

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Вартість послуг
Первинний прийом онколога/хірурга750 грн.
Повторний огляд онколога/хірурга650 грн
Цитологія з пухлини650 грн.
Хіміотерапіяот 1300 грн

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;