ХІРУРГІЯ

Хірургія в ветеринарії — одна з найскладніших галузей медицини тваринного світу. Успіх лікування на 50% залежить від кваліфікації лікаря хірурга, інші 50% ділять між собою його досвід, загальний стан організму тварини.

За плечима наших співробітників відділення ветеринарної хірургії величезний практичний досвід, в команді працюють найкращі ветеринарні лікарі Києва.

Хірургія тварин в в нашій ветеринарній клініці — це відповідальні і надійні руки фахівців. Наші пацієнти не тільки кішки і собаки, а й інші екзотичні тварини. Ви можете звернутися до нас в будь-який час доби, працюємо без вихідних.

Виконуємо хірургічні операції для тварин будь-якої складності (термінові, невідкладні, планові)

онкологія;
абдомінальна хірургія (патології кишечника, шлунку, сечостатевих органів);
кастрація, стерилізація, косметичні операції;
стоматологія, ортопедія;
ветеринарна оперативна хірургія;
операції при кровотечах, розірваних тканин внутрішніх органів.

Ветеринарна хірургія йде рука об руку з діагностикою, а в нашому веретинарному центрі — це ціле відділення. Можете не сумніватися в правильності поставлених діагнозів і прийнятих рішень наших ветеринарних лікарів.

Елена Васильевна Марчук

Ветеринарний лікар, нефролог

Провідний спеціаліст широкого профілю, з 10 річним досвідом роботи, і вузькою спеціалізацією Ветеринарний лікар нефролог

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Вартість послуг

Перинний прийом

0000грн.

  
  
  
  
  
  

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!