ХІРУРГІЯ

Хірургія – одна з найскладніших галузей ветеринарної медицини. Успіх лікування на 50% залежить від кваліфікації лікаря хірурга, інші 50% ділять між собою правильне діагностування захворювання та приготування пацієнта до операції.

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Хірургія – це і планові операції, до яких пацієнта готують заздалегідь (наприклад, кастрація котів і собак), перед якими пацієнт проходить повне обстеження для найбільш безпечного способу наркозу, усунення можливих алергічних реакцій на препарати, тощо.

Але частіше доводиться проводити екстрені операційні втручання, наприклад, розрив внутрішніх органів, видалення стороннього тіла, заворот шлунка та інші оперативні втручання, коли життя пацієнта напряму залежить від швидкості та злагодженості роботи команди лікарів у постановці діагнозу, підготовці пацієнта до операції.

У Центрі “Зооакадемія”, можна пройти УЗД внутрішніх органів, УЗД серця, діагностику та здати аналізи, необхідні для успішного проведення операції.

ЗА ОДИН ДЕНЬ!

Виконуємо хірургічні операції для тварин будь-якої складності (термінові, невідкладні, планові)

онкологія;
абдомінальна хірургія (патології кишечника, шлунку, сечостатевих органів);
кастрація, стерилізація, косметичні операції;
стоматологія, ортопедія;
ветеринарна оперативна хірургія;
операції при кровотечах, розриві внутрішніх органів.

Саталкін Сергій Костянтинович

Головний лікар, онколог, хірург

⭐️Освіту лікаря ветеринарної медицини здобув у Сумському національному аграрному університеті (1998-2003), де потім навчався на аспірантурі (кафедра анатомії, нормальної та патологічної фізіології), де паралельно викладав студентам предмет анатомії та фізіології.

⭐️з 2004 по 2006 рік працював над дисертацією на тему «Вплив цитостатичних препаратів на новоутворення молочних залоз у сук». З цього і почалося поглиблене вивчення та розвиток в онкології.

⭐️з 2001 року почав працювати у клініці «Хелс» м. Суми на посаді асистента ветеринарного лікаря, де вподальшому став лікарем та хірургом.

⭐️у 2016 році переїхав до Києва, де разом із колегами заснував Центер ветеринарної хірургії, онкології та інтенсивної терапії  «Зооакадемія», де працює і зараз на посаді головного лікаря, онколога, хірурга.

⭐️Лектор та постійний учасник українських конференцій, учасник міжнародних конференцій (Швейцарія, Польща…)

Чому ветеринарна медицина?

«З дитинства разом із дідусем, який за освітою також лікар ветеринарної медицини, їздили на ферми, де лікували сільськогосподарських тварин. Від того часу і з‘явився інтерес до праці з тваринами. Колись хотів стати інженером, але з математикою не склалось»

Євгенія Рокетівна Середа

Ветеринарний лікар, хірург

⭐️Освіту лікаря ветеринарної медицини здобула у Національному університеті біоресурсів і природокористування України (2016-2020 ступінь бакалавру), згодом отримала ступінь магістра зі спеціальності ветеринарна медицина у Сумському аграрному університеті (2020-2021)

⭐️Паралельно із цим із 2016 року почала здобувати практичні навички у ветеринарній клініці «Зооакадемія», де працює і зараз.

⭐️Сфера інтересів – абдомінальна хірургія

⭐️Чому ветеринарія?

«У школі з 9 класу почала поглиблено вивчати біологію, займала призові місця на районних та міських олімпіадах. Дуже цікавило те, що відбувається всередині живих організмів та у природі. У 10 класі зацікавилась медициною та відвідувала заняття у медичній школі. Згодом зрозуміла, що тварин я люблю більше, ніж людей😄. Вступила на факультет ветеринарної медицини і зрозуміла, що не помилилась»

⭐️Улюблега порода собак – кане-корсо, улюблена порода котів – сфінкси

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Вартість послуг

Первинний прийом хірурга, лікаря ортопеда

750 грн.

Повторний прийом хірурга650 грн
Консультація за результатами аналізів300 грн
Кастрація кота1700 грн
Стерилізація кішки2200 грн
Післяопераційний огляд хірурга300 грн
  

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;