СТОМАТОЛОГІЯ

Захворювання ротової порожнини і зубів досить широко поширені серед домашніх тварин.

Часто причиною незадовільного стану ротової порожнини у тварин є необізнаність власників про правильне харчування і профілактиці захворювань зубів.

Наші фахівці виконують як механічне, так і ультразвукове очищення зубів!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Основні ознаки наявності у вашого вихованця патологічних процесів в ротовій порожнині:

Неможливість споживання твердого корму
Поява неприємного запаху з рота
Скрип зубами
Рясне слиновиділення
Поява асиметричності лицьового відділу черепа (морди)
Прояв надмірного інтересу до морди (розчісування її лапами), особливо після їжі
Запалення і почервоніння ясен
Поява жовтого нальоту або потемніння емалі, відколи зубів
Утворення відкладень зубного каменю
Порушення зміни молочних зубів у цуценят і кошенят аномалії прикусу

Своєчасне звернення до ветеринарного лікаря-стоматолога дозволить поставити правильний діагноз і уберегти вихованця від дискомфорту і хворобливих відчуттів.

В рамках стоматології для тварин наші фахівці використовують сучасне обладнання та якісні препарати різного виду для лікування захворювань зубів, ясен та ротової порожнини.

Галина Андріївна Фолюшняк

Лікар терапевт, лікар візуальної діагностики та має вузьку спеціалізацію- стоматологогія

Колись в дитинстві дуже мріяла лікувати тваринок, але з часом це забулось. Коли прийшов час обирати спеціальність, те, чим можна займатись все життя, вирішила все ж такипіти навчатись в НУБіП на факультет ветеринарної медицини.

В період навчання почала ходити до клініки  отримувати практичні знання.

Згодом, після закінчення університету, почала працювати лікарем і так вже близько 10 років постійно розвивається, вдосконалює свої навички , проходить практичні і теоретичні курси по вузьким спеціальностям та лікує пухнастиків

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Первинний огляд + консультація стоматолога

650 грн

Повторний огляд стоматолога

500 грн

  

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;