АНЕСТЕЗІОЛОГІЯ

Ветеринарна анестезіологія – це галузь медицини, яка займається застосуванням анестезії у ветеринарній медицині для забезпечення безболісного стану тварин під час хірургічних операцій та інших процедур.

Професійний ветеринарний анестезіолог має широкі знання в галузі фармакології та фізіології тварин, що дозволяє йому адаптувати методи анестезії до конкретного виду тварини та медичних потреб.

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Лікар-анестезіолог після огляду, може направити пацієнта на додаткові дослідження:

УЗД черевної порожнини
УЗД серця
Рентгенографія
ЕКГ
Лабораторні дослідження: загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз сечі.

Центр ветеринарної медицини “ЗООАКАДЕМІЯ”, спеціалізується на ветеринарній анестезії та надає наступні послуги:

  1. Професійна анестезія: Сучасні методи та препарати для забезпечення безболісності ваших тварин під час хірургічних втручань та інших процедур.

  2. Моніторинг: Ми здійснюємо постійний моніторинг фізіологічних показників тварини під час анестезії, щоб впевнитися, що стан тварини залишається стабільним та безпечним.

  3. Індивідуальний підхід: Наші фахівці адаптують методи анестезії до особливостей кожної тварини, враховуючи її породу, вік, стан здоров’я та інші фактори.

  4. Постопераційний догляд: Ми надаємо належний догляд після операції, щоб впевнитися, що ваша тварина відновлюється комфортно та швидко.

  5. Забезпечення безпеки: У нас використовуються безпечні та перевірені анестетики для максимізації безпеки та зручності вашої тварини.

  6. Консультації та підтримка власників тварин: Наші фахівці надають консультації власникам тварин про анестезію, підготовку до процедур та подальший догляд за твариною.

Дар'я Валеріївна Брилькова

Ветеринарний лікар інтенсивної терапії, анестезіолог

Спеціаліст в галузі інтенсивної терапії та реанімації тварин

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Вартість послуг

Прийом анестезіолога перед оперативним втручанням

500 грн.

Анестезіологічний супровід при тривалих операціяхвід 1000 грн.
  
  
  
  
  

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;