ГОТЕЛЬ ДЛЯ ТВАРИН

Ви збираєтеся на відпочинок і просто не знаєте на кого залишити свого улюбленого пса чи кота. У нашій клініці створені всі умови для комфортного перебування Ваших улюбленців. Тут за Вашими вихованцями будуть невпинно спостерігати 24/7 досвідчені лікарі.

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Збираєтесь у відрядження або у відпустку? У нашій ветеринарній клініці є готель для тварин!

Ми раді бачити в якості постояльців:

собак будь-яких розмірів та порід;
кішок;

ВАЖЛИВО! При надходженні Вашого вихованця в готель необхідно при собі мати паспорт тварини з відміткою про останнє щеплення і датою прийняття глистогінних засобів. Вакцинація повинна бути проведена не менш, ніж за 30 днів до моменту надходження в готель. Термін вакцинації не повинен перевищувати 1 року.

Корм оплачується окремо. Якщо Ваша тварина харчується натуральним кормом, у нас є можливість як зберігання,
так і розігрівання їжі перед годуванням.

Готель знаходиться в будівлі ветклініки, що дозволяє своєчасно виконувати, якщо є в тому потреба, будь-які лікувальні маніпуляції.

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру
+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;