ГРУМІНГ

Турбота про красу шерсті займає одну з головних ролей у збереженні здоров’я кішок і собак. Особливо це відноситься до представників порід з довгою шерстю. Ваші домашні тварини дарують вам всю свою любов і ласку і чекають від вас турботи і уваги

Послуги грумінгу для собак

Гігієнічні процедури. У нашій клініці купають і сушать кішок і собак різних порід з використанням професійної косметики. Ця процедура допоможе зберегти здоров'я вовни і підшерстя.
Експрес-линька. Особливо важливо проводити гігієнічні процедури в період линьки, це допоможе прискорити процес зміни вовни, знизити рівень випадання шерсті.
Креативна стрижка собак і триммінг. Ми використовуємо м'яку техніку стріппінг, без щипки до підшерстя. Це допомагає уникнути інфекцій шкіри.
Стрижка кігтів і накладення силіконових ковпачків на кігті

Гігієнічна стрижка необхідна представникам довгошерстих порід кішок найчастіше в таких випадках:

при утворенні тріхобезоарів (волосяних грудок) в шлунку;
при утворенні ковтунів;
в лікувальних цілях при захворюваннях шкіри

Представники деяких порід собак потребують регулярній стрижці вовни, інакше можуть утворюватися ковтуни, що доставляють сильний дискомфорт тварині. Без стрижки шерсть може звисати над очима і навіть потрапляти в очі, що призводить до офтальмологічним захворюванням.

Елена Васильевна Марчук

Ветеринарний лікар, нефролог

Провідний спеціаліст широкого профілю, з 10 річним досвідом роботи, і вузькою спеціалізацією Ветеринарний лікар нефролог

Вартість послуг уточнюйте у адміністраторів центру

Вартість послуг

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!