ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ

Для будь-якої домашньої тварини виїзд до ветеринарної клініки – величезний стрес. Щоб не прирікати свого улюбленця на зайві муки, ви завжди можете замовити виїзд лікаря нашої клініки до вас додому.

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Послуга відвідування лікаря додому включає:

огляд і збір інформації про вихованця;
вимір температури;
прослуховування внутрішніх органів;
пальпацію (промацування) проблемних областей;
нескладні хірургічні операції і процедури.

У нашій клініці ви можете замовити виїзд лікаря-терапевта додому у зручний для вас час. Для цього зв’яжіться з нашим адміністратором по телефону, який розташований в розділі контакти.

У деяких випадках, ви можете скористатися послугою виклика лікаря додому для:

первинного огляду тварини;
вимірювання артеріального тиску;
вакцинації;
проведення маніпуляцій;
забору аналізів;

Вартість послуг
Виклик лікаря (без урахування вартості таксі та маніпуляцій)600-1200 грн
  

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;