КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

5 Кроків до успіху в якості «батька» для чотирилапих

 

1. Захистіть свій дім від домашніх тварин

Собаки та коти люблять досліджувати нові місця різними способами — нюхати, облизувати, їсти, стрибати, дряпатися тощо. Але більшість людей навіть не замислюються про підготовчу роботу, яку їм потрібно буде виконати, перш ніж вибрати тварину.

Як новий батько домашньої тварини, ваше завдання полягає в тому, щоб переконатися, що такі предмети, як: хімікати, засоби для чищення, коштовний одяг та взуття – знаходяться поза зоною доступу для вашого пухнастого друга. Тримайте стільниці та підлогу чистими, шафи замкненими, а електричні шнури та дроти подалі від очей або закріпленими на стінах. Переконайтеся, що у вашого вихованця є багато цікавих предметів першої необхідності якими він зможе зайняти свій час, таких як жувальні іграшки для собак і кігтеточки для котів.

2. Навчіться створювати життєвий графік, дружній до домашніх тварин

Розклад і встановлений розпорядок дня є чудовим способом заохотити бажану поведінку улюбленця. Домашні тварини цим схожі на дітей. Їм потрібен цікавий регулярний розпорядок дня, який починається, з моменту, як тільки вони ознайомляться з вами та своїм новим будинком. Ось кілька найважливіших речей, які потрібно запровадити:

Розклад роботи ванної кімнати

Сподіваємось, ваш новий вихованець був навчений до горщика (він же «домашній»). Якщо ні, буде корисно запровадити графік відвідування туалету протягом перших кількох днів/тижнів у вашому домі, особливо для собак. Те, як часто відбуваються перерви в туалеті, багато в чому буде залежати від віку вашого вихованця. Цуценята та кошенята (віком до кількох місяців) частіше мочаться через свій маленький сечовий міхур і можуть потребувати певного заохочення. Якщо станеться «нещасний випадок» – не засмучуйтеся. Просто очистіть місце і покажіть тварині, де знаходиться її «горщик». Нещасні випадки повинні відбуватися все рідше і рідше, оскільки ваш вихованець звикає до графіка відвідування туалету, особливо якщо ви заохочуєте тварину (наприклад, хвалите, даєте ласощі), коли вона правильно користується горщиком.

Розклад ігор/вправ

За даними Американської Асоціації профілактики ожиріння домашніх тварин, понад 50% собак і кішок в Америці мають надмірну вагу або ожиріння. Одним із факторів цієї додаткової ваги є брак ігрового часу та фізичних вправ. Ігри можуть починатися в будь-якому віці, і домашніх тварин слід заохочувати до участі в них щодня, в ідеалі по 10-15 хвилин кілька разів на день.

Щодо режиму фізичних вправ проконсультуйтеся з ветеринаром. Багато хто з тварин не має брати участь у жорстких фізичних вправах приблизно до 12-місячного віку, а деякі собаки та коти можуть мати особливі вимоги під час тренувань через основні генетичні проблеми або проблеми зі здоров’ям (наприклад, брахіцефальні або плоскомордові, собаки, такі як мопс або бульдог, можуть легше втомлюватися та перегріватися). У більшості випадків собакам рекомендуються регулярні фізичні вправи, такі як прогулянки або навіть пробіжки 2-3 рази на тиждень по 15-30 хвилин. Коти часто віддають перевагу іграм у погоню/стрибки, а не прогулянкам на повідку, але не всі коти однакові.

Графік годування

Відміряйте порцію їжі під час кожного прийому їжі, оскільки це обмежить кількість калорій, які ваш вихованець з’їдає за один раз. Ви можете годувати їжею або залишати її для того, щоб ваш вихованець їв у своєму власному темпі.

3. Виберіть якісну дієту

Годування домашніх тварин повноцінним і збалансованим раціоном є життєво важливою частиною підтримки їх здоров’я на довгі роки. Потреби в харчуванні будуть варіюватися в залежності від етапу життя вихованця. Наприклад, харчові потреби цуценяти або кошеня, що росте, значно відрізняються від потреб дорослої особини, яка веде малорухливий спосіб життя. Харчові потреби вихованця можуть змінюватися в літньому віці. Проконсультуйтеся з ветеринаром, щоб дізнатися, яка дієта найкраще підходить для конкретного етапу життя та способу життя вашого вихованця.

4. Зосередьтеся на позитивному навчанні/стежте за проблемами поведінки

Будьте послідовні в навчанні з самого початку, але впроваджуйте їх позитивно. Не повинно бути потреби в криках або фізичних покараннях. Поставте себе лідером, вимагаючи хорошої поведінки, коли робите навіть найпростіші речі, наприклад, готуєтеся вийти на вулицю або повечеряти.

Якщо ви зіткнулися з будь-якими поведінковими проблемами, зверніться до ветеринара. Ветеринарний лікар може допомогти визначити, чи пов’язано це зі здоров’ям, і, якщо ні, може дати хороші рекомендації щодо місцевих дресирувальників домашніх тварин або біхевіористів, які можуть допомогти вам вирішити проблему.

Однією з поширених проблем, якій ви можете запобігти на ранній стадії, є тривога розлуки. Багато молодих власників домашніх тварин несвідомо заохочують таку поведінку, заводячи домашню тварину у відпустці, проводячи кожну хвилину з твариною, а потім залишаючи собаку чи кішку під замком, як тільки починається їхній «нормальний» робочий графік з понеділка по п’ятницю. Ви можете запобігти цьому занепокоєнню, залишаючи свого нового вихованця наодинці з веселою іграшкою на кілька хвилин щодня і поступово збільшуючи його «час на самоврядування». Починайте цю процедуру в перший же день, коли ви принесете вихованця додому.

5. Зробіть ветеринара своїм кращим другом

Багато в чому ветеринар буде вашим найнадійнішим порадником і людиною, на яку ви будете покладатися найбільше, коли у вас виникнуть запитання. Потрібна консультація щодо корму для собак або котів? Зверніться до ветеринарного лікаря. Не впевнені, чи варто каструвати чи вакцинувати вихованця? Зверніться до ветеринарного лікаря. Ваш вихованець блює або дряпається? Зверніться до ветеринарного лікаря. Ветеринари мають багаті знання та досвід догляду за тваринами, і вони справді дбають про благополуччя вашого вихованця. Тому обов’язково відвідуйте його регулярно — як мінімум раз на рік для щорічного огляду.

 

 

 

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;