Правила обслуговування у Центрі «Зооакадемія»

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Правила обслуговування

у Центрі Ветеринарної Хірургії,

Онкології Та Інтенсивної Терапії «Зооакадемія»

 1. Центр Ветеринарної Хірургії «Зооакадемія» є Приватним Підприємством. Усі послуги Центра є ПЛАТНИМИ, згідно затвердженому Прайс-Листу (прейскуранту цін) Центру. Послуги, не затверджені в офіційному Прайс-Листі – НЕ НАДАЮТЬСЯ

 2. Робота Центру Ветеринарної Хірургії «Зооакадемія» здійснюється на підставі правил внутрішнього трудового розпорядку клініки та Закону України про ветеринарну медицину

 3. Прийом Пацієнтів:

 • Прийом тварин у клініці, проводиться виключно за попереднім записом. В інших випадках наявність вільного спеціаліста не гарантується.

 • Кожен власник при першому відвідуванні клініки зобов’язаний зареєструвати свою тварину у базі даних ветеринарної клініки, вказавши своє ПІБ, місце проживання та контактні телефони.

 • Тварини, що потребують невідкладної допомоги, обслуговуються без черги, що може змінити час початку Вашого прийому. Просимо поставитися до цього з порозумінням.

 • Власникам тварин, що запізнились більш ніж на 15 хвилин, надається можливість прийому в найближчий доступнийдля лікаря час. Такі клієнти також можуть бути прийняті іншим ветеринарним лікарем.

 • Перед анестезією, хірургічними втручаннями або госпіталізацією тварини необхідно підписати інформаційну згоду.

 • Відомості про післяопераційний стан тварини надаються лише хірургом або черговим ветеринарним лікарем.

 • Стаціонарне лікування проводиться лише після попередньої оплати.

 • Собаки повинні бути у наморднику, ошийнику та на повідку. При відсутності намордника, лікар залишає за собою право прийняти рішення у відмові допуску такої тварини до обслуговування у клініці.

 • Коти повинні перебувати в спеціальних боксах-переносках.

 • Власник повинен самостійно провести первинну фіксацію своєї тварини. Фіксація тварини співробітниками клініки є додатково платною послугою.

 • Евтаназія тварин проводиться тільки за медичними показаннями: у разі неможливості подальшого лікування або його безперспективності.

 • У разі проведення будь-яких оперативних втручань з використанням місцевої або загальною анестезії, тварина залишається у клініці під наглядом лікарів, до повного припинення дії анестезії та стабілізації стану організму.

 1. Відвідування тварин, що перебувають на стаціонарному лікуванні, можливе лише у відведений для цього час (11:00 – 18:00).

 1. Відмова у наданни послуг. Клініка залишає за собою право відмовити у наданні послуг у таких випадках:

 • У випадку, якщо тварина не має вакцинації проти сказу;

 • У випадку, якщо тварину супроводжує неповнолітня особа;

 • У випадку, якщо тварина супроводжується особою, що перебуває у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;

 • У випадку наявності заборгованості Клієнта перед Клінікою за попередні прийоми або лікування, обстеження.

 • У випадку, якщо Клієнт демонструє непристойну поведінку, перешкоджає роботі Закладу, використовує лайку або неповажне ставлення до персоналу клініки. Ми прагнемо створити взаємовигідні та доброзичливі відносини з нашими клієнтами, тому просимо зберігати взаємоповагу та культурне спілкування в нашому закладі.

6. Порядок оплати послуг

 • Центр Ветеринарної Хірургії «Зооакадемія» надає платні послуги тваринам, якими опікуються приватні або юридичні особи

 • Центр Ветеринарної Хірургії «Зооакадемія» не є волонтерською організацією, не отримує відшкодувань від соціальних фондів та державних установ за обслуговування безхатніх тварин. Тому, якщо ви піклуєтеся про безхатніх тварин – будьте послідовними, та підготуйтеся сплатити рахунок за лікування тварини.

 • При первинному звернені до Центру, оплата проводиться згідно статті Прайсу «Первинний Прийом» лікари відповідного профілю.

 • Повторне звернення до Центру, але з іншою хворобою, лікування якої не проводилося в Центрі – оплата проводиться згідно статті Прайсу «Первинний Прийом». Центр «Зооакадемія», не приймає до уваги діагнози, які було встановлено у інших ветеринарних клініках та не несе відповідальності за призначення, зроблені у інших клініках.

 • Власник тварини, повинен усвідомлювати, що сплачуються усі виконані Центром роботи, витрачені медикаменти та витратні матеріали, незалежно від результату лікування

 • Якщо лікування тварини проводилося «НА ДОМУ», відповідальність за виконання усіх призначень лікаря лежить на власнику тварини. Центр не може перевірити належне виконання призначень та якість лікування, тому ніяких відшкодувань та повернення сплати за прийом у випадку погіршення стану тварини – немає.

УВАГА! Центр Ветеринарної  Хірургії  «Зооакадемія» є Приватним Підприємством.

АУДІО-ВІДЕО ЗАПИС НА ТЕРИТОРІЇ ЦЕНТРУ, МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ТІЛЬКИ З ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ.

З повагою,

Адміністрація Центру Ветеринарної Хірургії,

Онкології Та Інтенсивної Терапії «Зооакадемія»

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;