Ветеринарний лікар. Хірург. Ортопед. Онколог. Саталкін С.К.

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР, ОНКОЛОГ, ХІРУРГ

САТАЛКІН СЕРГІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ

⭐️Освіту лікаря ветеринарної медицини здобув у Сумському національному аграрному університеті (1998-2003), де потім навчався на аспірантурі (кафедра анатомії, нормальної та патологічної фізіології), де паралельно викладав студентам предмет анатомії та фізіології.

⭐️з 2004 по 2006 рік працював над дисертацією на тему «Вплив цитостатичних препаратів на новоутворення молочних залоз у сук». З цього і почалося поглиблене вивчення та розвиток в онкології.

⭐️з 2001 року почав працювати у клініці «Хелс» м. Суми на посаді асистента ветеринарного лікаря, де вподальшому став лікарем та хірургом.

⭐️у 2016 році переїхав до Києва, де разом із колегами заснував Центер ветеринарної хірургії, онкології та інтенсивної терапії  «Зооакадемія», де працює і зараз на посаді головного лікаря, онколога, хірурга.

⭐️Лектор та постійний учасник українських конференцій, учасник міжнародних конференцій (Швейцарія, Польща…)

Чому ветеринарна медицина?

«З дитинства разом із дідусем, який за освітою також лікар ветеринарної медицини, їздили на ферми, де лікували сільськогосподарських тварин. Від того часу і з‘явився інтерес до праці з тваринами. Колись хотів стати інженером, але з математикою не склалось»

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;