КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Здоров’я домашніх улюбленців взимку

Зниження температури та мінливі погодні умови спричиняють численні проблеми зі здоров’ям. Зими суворі не тільки для людей, але і для домашніх тварин. Їхньому організму потрібен час, щоб пристосуватися до екстремальних погодних умов. У цій статті ми розповімо про 3 хвороби, якими зазвичай заражаються домашні тварини взимку.

Переохолодження

Переохолодження викликається тривалим впливом низьких температур. Під час цього стану організм втрачає тепло швидше, ніж може виробляти. Постійний вплив низьких температур може призвести до серйозного захворювання вашого вихованця і навіть призвести до смерті. У домашніх вихованців, які страждають від переохолодження, проявляються такі симптоми:

 1. Знижується температура тіла
 2. Тремтіння
 3. Млявість
 4. Сонливість

Найкращий спосіб запобігти переохолодженню вихованця – тримати його в приміщенні та обмежити перебування на вулиці. Для прогулянки вулицею забезпечуйте домашню тварину захисними засобами,  такими як светр, куртка, фліска та пінетки для лап.

Ще одна річ, про яку слід пам’ятати, це мокре хутро. Мокра шерсть може замерзнути, що різко знижує температуру тіла тварини, викликаючи швидке прогресування до переохолодження.

Якщо ви підозрюєте, що ваш вихованець знаходиться в стані переохолодження, негайно відвезіть його до ветеринарного лікаря. Щоб швидко поліпшити стан тварини,  висушіть хутро вихованця і накрийте його теплими ковдрами, щоб підвищити температуру тіла.

Отруєння антифризом

         Отруєння антифризом чи реагентами, якими посипають тротуари, часто зустрічається у домашніх тварин взимку. Антифриз – це хімічна речовина, яка запобігає замерзанню води. Поряд з транспортними засобами він використовується на підлозі в гаражах, тротуарах і на вулицях взимку.

         Антифриз містить хімічну речовину етиленгліколь, яка є отруйною за своєю природою. Однак через солодкого смаку у вихованців виникає спокуса злизати його з підлоги. Це може завдати значної шкоди, тому необхідно терміново надати медичну допомогу. Ознаками отруєння антифризом у вихованців є:

 1. Хитка ходьба
 2. Відсутність ясності розуму
 3. Нудота і блювання
 4. Судоми
 5. Коматозний стан (в крайніх випадках)

         Отруєння антифризом не піддається лікуванню в домашніх умовах, тому рекомендується відразу відвезти тварину до ветеринарного лікаря. Щоб запобігти виникненню інциденту, рекомендуються наступні запобіжні заходи:

 1. Зберігайте антифриз та інші хімічні речовини в недоступному для вихованця місці, бажано в замкненій шафі.
 2. Якщо ви розлили антифриз у своєму свій гаражі або перед домом на тротуар, тримайте собаку в приміщенні, щоб запобігти її контакту з хімікатом.
 3. Щоб уникнути контакту з антифризом, прикривайте пінетками лапи вихованця, якщо виводите їх на прогулянку. Протирайте лапи вихованця після повернення додому.

 

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;