КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Вушний кліщ у кішок

Вушний кліщ (Otodectes cyanotis) є поширеною і, як правило, легкою паразитарною інфекцією у кішок. Незважаючи на свою назву, вушні кліщі можуть вражати інші частини тіла кота, крім вух, і вони дуже заразні. 

Кішки, хворі вушним кліщем, зазвичай надмірно чешуть вуха і трясуть головою. Деякі кішки будуть трясти головою настільки, що в вусі утворюється гематома. Це коли кров накопичується у вусі через пошкоджену кровоносну судину, що спричиняє набряк вушної раковини.

Вушний кліщ часто зустрічається у молодих кішок, але може виникати у кішок будь-якого віку.

Реакції гіперчутливості можуть виникати у кішок з вушним кліщем. Це призведе до сильного подразнення вух вашої кішки.
 

Причини вушного кліща у кішок

Вушні кліщі дуже заразні, тому ваш кіт може заразитися ними, перебуваючи в тісному контакті з іншими тваринами, які мають вушних кліщів. Вони можуть передаватися від кішки-батька до новонародженого кошеняти, а також між тваринами різних видів. Однак на людину цей кліщ не впливає.

Симптоми вушного кліща у кішок

У котів з вушним кліщем зазвичай проявляються такі симптоми, як правило, через неприємний свербіж:

  1. Чухання вух, голови та шиї

  2. Часте тремтіння головою

  3. Сухі, розсипчасті, чорні або червоно-коричневі виділення в слуховому проході

Якщо вушний кліщ поширився на інші ділянки тіла кота, ви можете побачити:

  1. Утворення кірочок і лущення шкіри на шиї, крупі та хвості

  2. Свербіж і розчісування

Лікування вушного кліща у кішок

Вушних кліщів зазвичай лікують вушними краплями, схваленими для цієї мети FDA, такими як Acarexx®, MilbeMite® або Otomite Plus®.

Перед початком лікування вуха кішки слід ретельно очистити засобом для чищення вух,  призначеним для кішок. Це видалить будь-яке сміття і зробить лікування більш ефективним.  

При ураженні інших ділянок тіла може бути призначений препарат від бліх, який також працює проти кліщів. До них відносяться Advantage Multi® і Revolution®Бравекто® також ефективний при лікуванні вушного кліща, але не маркований для цієї мети.  

Якщо у кішки, собаки або тхора у вашій родині діагностовано вушний кліщ, ви повинні лікувати всіх котів, собак і тхорів у вашому домі. На щастя, вушні кліщі погано виживають у тварин і в навколишньому середовищі, тому домашнє лікування не знадобиться.

Ваш ветеринарний лікар призначить продукт, який найкраще підходить для ваших вихованців.

Лікування вушного кліща у котів

Одужання від вушного кліща зазвичай займає 7-10 днів. Рутинне використання Advantage Multi®, Revolution® або Bravecto® зменшить ймовірність рецидивів. Ваш лікар може порадити вам найкращий препарат для вашої тваринки.

 

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;