КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Фу!

Ви щойно вийшли на вулицю та одразу потрапили в купу собачого лайна!

Подібні сцени можуть викликати обурення з боку перехожих: «Приберіть кал!» цілком заслужено, але що важливіше, прибирання за твариною, допомагає запобігти поширенню паразитів і хвороб.

Це вірно. Є кілька ризиків для здоров’я та благополуччя вашого вихованця,
а також інших домашніх тварин і людей, коли допускається накопичення відходів тваринного походження в громадських місцях.

7 причин, чому потрібно прибирати за твариною
Очевидне: почнемо з того, що багато хто з нас сумлінно ставиться до прибирання калу, і це є просто ввічливість. Чесно кажучи,
Запах і ймовірність зіпсованого взуття є достатніми, щоб змусити більшість із нас носити пакети для собачих відходів, куди б ми не йшли з нашим чотирилапим другом.
Хвороби, що передаються між собаками. Однією з найбільш заразних і агресивних хвороб, які можуть спіткати собаку, є парвовірус.
А контакт з калом хворої тварини може становити ризик для молодих та/або нещеплених собак.
Паразити та хвороби, які є зоонозними. Зоонозні хвороби — це хвороби, які можуть поширюватися між тваринами та людьми. А коли справа доходить до таких паразитів, як анкілостоми та власоглави, впевнено можна не шукати причину далі, ніж собачі какашкі.
Інші неприємні мікроорганізми, які можуть викликати сильну діарею, блювоту та зневоднення у людей і домашніх тварин, такі як кишкова паличка, лямблія та сальмонела.
Прибирання за своїм улюбленцем має бути для вас законом.

Пам’ятайте, що у муніципальних і регіональних парках, а також у багатьох інших громадських чи приватних місцях, прибирання за своїм чотирилапим товаришем, є правилом і може призвести до чималих штрафів, якщо його ігнорувати.
Від мух до комарів і комах — немає кінця кількості небажаних літаючих і повзаючих шкідників, які хотіли б поласувати калом. А, як відомо, ці паразити — небажані гості, які також можуть представляти ризик захворювань (наприклад, дирофіляріозу).
Захист диких видів: домашні тварини переносять багато хвороб, які можуть негативно вплинути на дику природу: від птахів до ссавців. Ці відходи тваринної життєдіяльності, також можуть поставити під загрозу якість води, повітря та ресурсів, необхідних рослинам і тваринам для процвітання (тому не лінуйтеся прибиратися за своїма улюбленцями, перебуваючи в природних зонах або на природі).
Прибирання – це шлях заохочувати більше місць, де дозволено перебування домашніх тварин. Одним із найкращих способів змінити серця та уми закладів із політикою заборони собак, є певний етикет чистоти для власників домашніх тварин. У багатьох парках, закладах, готелях та інших місцях, де можна весело провести час, тепер вітають вихованих домашніх тварин саме завдяки простій ввічливості та відповідальності вихованих власників тварин.
Для безпеки та задоволення всіх команда Центру ЗООАКАДЕМІЯ, нагадує вам прибирати за своїми улюбленцями. І ми дякуємо всім тим, хто є прикладом Етикету Чистоти власників домашніх тварин!

З повагою,

Зооакадемія

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;