КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Хейлетієльоз

До нашого дерматолога звернулася власниця кролика Кролі, із скаргами на сильний зуд в ділянці крупа (спина ближке жопки). При огляді виявлено білі відшарування, що нагадували на звичайну перхоть.

Дані відшарування було відібрано на скельця для кращого дослідження під мікроскопом.  І що виявили? Це ж красунчик хейлітела!

Хейлетієльоз  – це захворювання, що викликається поверхневим коростяним кліщем Cheyletiella spp . Це дрібні кліщі, їхня довжина складає всього 0,25-0,5 мм.

Цей кліщ не робить ходів у шкірі, він паразитує на її поверхні. Харчуються хейлетієли клітинами епітелію, тканинною рідиною та лімфою.

Хейлетієльоз хворіють собаки ( Cheyletiella yasguri ), кішки ( Cheyletiella blakei ), кролики ( Cheyletiella parasitivorax ) і гризуни.

Хворіють переважно молоді тварини, а дорослі своєю чергою є носіями без клінічних проявів.

Важливе значення має Cheleitella parasitivorax, яка паразитує не тільки у кроликів, але може паразитувати і у котів.

При тісному контакті людини з зараженою тваринкою ,наприклад, коли воно спить поряд з вами (на шиї, збоку, біля ніг), кліщ може викликати поразки шкіри у людини (папули) і незначний свербіж. Припинення тісного контакту з твариною та лікування захворювання призводить до зникнення симптомів.

Тож із діагнозом та рекомендаціями лікувально-профілактичних заходів Кроля та його подруга виписані на домашнє лікування. Бажаємо їм найшвидшого одужання.

 

 

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;