КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Дирофіляріоз у тварин: небезпека та запобігання

Що таке дирофіляріоз?

Дирофіляріоз, також відомий як зоонозний гельмінтоз, є серйозною хворобою, яка впливає на домашніх тварин, зокрема собак і котів. Викликає його гельмінт Dirofilaria immitis, який поширюється через укуси комарів.

В Україні, дирофіляріоз – це єдиний трансмісивний гельмінтоз, який передається людині.

Шляхи передачі

Головним способом передачі дирофіляріозу є укуси комарів, які виявляються переносниками інфекції. Комари, які вкусили інфіковану тварину, стають носіями мікрофілярій – незрілих форм гельмінтів, які можуть передаватися іншим тваринам під час наступних укусів.

Протікання хвороби та шанси на одужання

Дирофіляріоз поступово розвивається у тварини. Гельмінти заселяють серцево-судинну систему тварини, що може призвести до серйозних ускладнень, таких як серцева недостатність та порушення кровообігу. Шанси на одужання залежать від ранньої діагностики та вчасного лікування.

Ознаки захворювання на дирофіляріоз у домашніх тварин

Ознаки дирофіляріозу у тварин можуть включати кашель, задишку, втрату апетиту, втрату ваги, втомлюваність та проблеми з диханням. У деяких випадках, коли хвороба вже прогресує, можуть спостерігатися набряки та видимі ознаки серцевої недостатності.

Необхідність профілактичних заходів та щеплення

Найефективніший способі запобігання дирофіляріозу у домашніх тварин – це щеплення проти цієї хвороби. Щеплення допомагає запобігти зараженню гельмінтами та суттєво знижує ризик розвитку хвороби. Крім того, важливо вживати заходи профілактики проти комарів, такі як використання репелентів та утримання тварин у комаронепроникних приміщеннях.

Дирофіляріоз є серйозною хворобою, яка може вплинути на здоров’я вашої домашньої тварини. Зрозуміння шляхів передачі, ознак хвороби та важливості профілактичних заходів може допомогти забезпечити довге і здорове життя вашого улюбленця.

Звертайтесь до свого ветеринарного лікаря для отримання конкретних рекомендацій та інформації щодо щеплень та профілактики дирофіляріозу для вашої домашньої тварини.

Отримати консультацію ветеринарного лікаря та перевірити тварину на наявність дирофіляріозу ( ПЛР, аналіз на мікрофілярії) – Ви можете у Ветеринарному Центрі “Зооакадемія”!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;