КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Гемобартонельоз у Кішок

Гемобартонельоз – це захворювання, що може виникнути у вашої улюбленої кішечки. Ця стаття призначена для того, щоб поглиблено розглянути цей патологічний стан, його походження, симптоми та методи лікування.

Історія та Дослідження

Спершу виявлений у 1940-х роках, Гемобартонельоз є результатом інфікування специфічними видами гемобартенелл, що належать до родини мікроспорідій. Ці одноклітинні паразити колонізують еритроцити, викликаючи анемію та інші проблеми зі здоров’ям.

Передача та Поширення

Гемобартонельоз передається через кров. Головним чином це стосується укусів комарів, які переносять паразитів. Паразити можуть також передаватися від матері до плода під час вагітності, а також через кров від інфікованих тварин під час безпосереднього контакту.

Симптоми

Симптоми захворювання гемобартонельозом, можуть бути неспецифічними та включати слабкість, апатію, бляшки на слизових оболонках, блідість ясен та сонливість. У важких випадках це захворювання може спричинити гемолітичну анемію, яка є дуже небезпечною.

Діагностика

Діагноз гемобартонельозу зазвичай встановлюється за допомогою мікроскопічного дослідження крові, де можна виявити паразитів у внутрішніх еритроцитах. Важливо визначити вид гемобартенелл, оскільки це впливає на лікування та прогноз.

Лікування

Лікування гемобартонельозу зазвичай включає в себе використання спеціальних препаратів, спрямованих на ліквідацію паразитів у крові. Важливо вчасно звернутися до ветеринарного лікаря, оскільки у важких випадках може знадобитися переливання крові та інтенсивна терапія.

Заключення

Гемобартонельоз – важке захворювання, яке вимагає негайного втручання ветеринарного лікаря. Правильна профілактика, включаючи використання препаратів від комарів та регулярну перевірку здоров’я тварин, може допомогти запобігти цьому захворюванню.

Пам’ятайте, здоров’я вашого улюбленця – це ваша відповідальність.

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;

Відгуки

У Вас работает врач от Бога, Елена Васильевна Марчук, с того света спасла нашего котомалыша. Всё время с нами на связи, все время следила за лечением, поддерживала. Только благодаря вашему профессионализму, наш малыш жив. Спасибо Вам огромное, за ваш труд.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники за мою вредную любимую кошечку! У вас золотые руки и сердца! Езжу сюда уже около полутора лет и очень рада, что в свое время нашла эту клинику и доверила свое любимое животное ее специалистам. Врачи профессионалы своего дела, клиника обеспечена хорошим оборудованием для полноценного обследования вашего питомца, своей лабораторией, руководство заботится о комфортных условиях и надлежащем уходе за животными в стационаре.
Хочу выразить огромную благодарность Марчук Е., объездив много клиник, нашли спасение-внимание, забота, консультации дистанционно, правильно подобранное лечение и результат- кошь, которой давали от силы 6 месяцев-ОЖИЛА. Желаю Вам множество благодарных пациентов!

Записатись на прийом можно  за телефонами

+38 (050) 888-03-47;
+38 (093) 300-04-09;